BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 4983461
nr 498 3461
Ljusstakar
2 par, Mässing, höjd: 12-19 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 november 2007
kl 17:12:11
25/11 18:04:56
100 kr
25/11 20:02:31
Mässing